Королева квітів – Троянда

Великі букети з білих і червоних троянд.

В інтернет-магазині “Троянда” Ви знайдете широкий асортимент квіткових композицій і букетів з троянд, хризантем, гербер, лілій, орхідей та ін. Оскільки ми не маємо складських приміщень і не робимо попередніх закупівель, у роботі використовуються виключно свіжі квіти, які привозяться безпосередньо з плантацій.

Особливим попитом серед наших клієнтів користуються великі букети з білих і червоних троянд. Квіти можуть бути поміщені у кошик, прикрашені листям фінікової пальми Робелини або гіпсофілою. Ми пропонуємо як порівняно невеликі композиції, які включають 15, 19 або 25 квіток, так і величезні букети троянд, при створенні яких використовується кілька сотень рослин.

На сьогоднішній день селекціонери вивели більше кількох тисяч сортів “садової королеви”, які розрізняються за кольором, запахом, формою бутонів і довжині стебла. Створений на замовлення букет з білих, рожевих або червоно-жовтих троянд справляє приголомшливе враження і наповнює простір божественним ароматом.

Сучасні способи вирощування цих квітів дозволяють отримати часом фантастичні забарвлення. Так, поряд з традиційними одноколірними рослинами у нас можна замовити доставку букету троянд райдужного забарвлення. Складний процес колірування через стебло квітки в процесі його росту дозволяє домогтися неймовірного ефекту, коли всі пелюстки мають різні кольори.

Щоб купити букет троянд з доставкою у Львові або по всій Львівській області, зателефонуйте нам. Тел: +38 (098) 24-20-551
Ми гарантуємо високу якість і свіжість квітів, а також мінімальні терміни виконання замовлення!